Ostatnio na Forum
2010-07-24 / Było... mineło
2010-07-24 / inne
2010-03-15 / Było... mineło
Poleć znajomemu
warzywa kraków
obrączki ślubne

  JESTEŚ PROFESJONALNYM ORGANIZATOREM ?

                     ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS !!!

Pomysły

 

Strona: 12 »
Wizyta u makijażystki
Wizyta u makijażystki
Dla tych z Was, które myślą o chwili relaksu od pędu dnia codziennego oraz o poprawieniu urody lub dla tych, które chcą popróbować z makijażem.
więcej
Szkoła żon i nie żon
6
SzkoÅa żon i nie żon
Oprócz warsztatów, kursów i szkoleń organizujemy także Wieczory Panieńskie. Te imprezy są niezwykłe a ich niezwykłość polega na tym, że każdy ma swój scenariusz i plan. Organizacja to podstawa dobrej zabawy, a my tą dobrą zabawę gwarantujemy. Niespodzianek, konkursów i gier jest pod dostatkiem na cały wieczór a całość oprawiona magiczną atmosferą tego miejsca.
więcej
Zabawy na wieczór panieński
20
Zabawy na wieczór panieÅski
Na wieczorach panieńskich na pewno nie zabraknie tematów do rozmów. Jednak aby nieco rozbawić towarzystwo warto się zastanowić nad zabawami, podobnie jak weselne „oczepiny”. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów takich zabaw.
więcej
Weekend w SPA
Weekend w SPA
Relaksujący weekend z przyjaciółkami pozwoli odprężyć się i oderwać na chwilę od ślubnych przygotowań.
więcej
Paintball
1
Paintball
Paintball czyli ekstremalna zabawa i wprawianie się do walki :)
więcej
Extremalnie
1
Extremalnie
Podobnie jak na wieczorach kawalerskich, tak też na panieńskich potrzeba czasem mocnych wrażeń. Jeżeli przyszła panna młoda lubi przygody, możecie pomyśleć nad jedną z poniższych rozrywek. Możemy w ten sposób spełnić jej marzenia.
więcej
W jak... Wieczór panieński
5
W jak... Wieczór panieÅski
Tego rytualnego wieczoru młode Szwedki przypinają do piersi miniaturowe rózgi, Francuzki przymierzają zmysłową bieliznę, Polki zapraszają stripteaserów, a wszystkie piją wino i świntuszą.
więcej
Wieczór panieński po krakowsku
2
Wieczór panieÅski po krakowsku
Do mieszkania wkraczają dwaj przystojni mężczyźni w strojach marynarzy. Gra muzyka, w rytm której panowie zaczynają tańczyć. Rozpoczęło się show. Panowie powoli pozbywają się ubrań...
więcej
Nietypowy wieczór panieński
1
Nietypowy wieczór panieÅski
Urządzanie wieczorów panieńskich stało się już tradycją, która przybyła do nas z zachodu. Kultywując ją, często powielamy pomysły charakterystyczne dla tego wieczoru.
więcej
Sposób na Wieczór Panieński
Niedługo wychodzę za mąż. Chciałabym spotkać się z koleżankami na wieczorze panieńskim. Zastanawiam się, czy spotkanie to powinno odbyć się w domu, czy wyjść do restauracji lub pubu? Jeżeli spotkanie odbyłoby się w restauracji, kto ponosi wszystkie koszty? Przyszła panna młoda? Czy wypada kupić po drinku, a resztę kosztów pokrywa osobiście każda z uczestniczek?
więcej
Strona: 12 »


wstecz drukuj do góry
Projekt i Realizacja: Rafał Nauka
Wieczór panieński  | Regulamin  | Reklama  | Archiwum sond  | Kontakt  | Mapa strony